Winter op Ameland
Op de Ballumerhoeve vind je ruimte. Voor elkaar. Voor lange avonden aan tafel. Voor stilte, sterren en soms muziek in de silo. En voor een sauna die na een winterdag heerlijk warm is.
Samen aan tafel
Ontbijt zonder haast. Een spel erbij. Nog even blijven zitten terwijl de koffie allang op is. Buiten mag het waaien.
Buiten fris. Binnen de sauna in.
Na strand, duinen of een gure dag buiten stap je wanneer je wilt je eigen sauna in. Infraroodwarmte en warmtelampen zorgen voor een intens en behaaglijk sauna-effect.
Ruimte om je heen
Aan de rand van de polder. Wijds uitzicht, frisse lucht en de stilte die je aan de vaste wal niet zo snel vindt.
En dan is er nog de silo
Af en toe klinkt er ’s avonds akoestische muziek in onze ronde silo. Geen vast programma. Juist daarom voelt het, als je het treft, als zo’n bijzonder extraatje.
Een paar dagen die nergens naartoe hoeven
Strand en polder. Samen koken. De sauna in. Kinderen die nog even met een skelter op pad gaan. Misschien ’s avonds de silo. Meer hoeft een paar dagen Ameland soms niet te zijn.
Klaar voor een paar dagen Ameland?
Bekijk de actuele beschikbaarheid en prijzen van de lodges.
Bekijk beschikbaarheid